Контактний телефон

Корпоративна пошта

pediatry_inf@bsmu.edu.ua

ВІМСО-2019: відбулося засідання секції «Педіатрія»

03 квітня 2019 року на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб відбулося засідання секції «Педіатрія» Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу ВІМСО-2019. Переповнена лекційна зала ледве умістила усіх бажаючих взяти участь у засіданні. Засідання відбувалося під головуванням зав.кафедри д.мед.н., професора Олени Колоскової, модератором секції виступив к.мед.н., доцент кафедри  Микола Гарас. Окрім доповідей, що присвячувалися сучасним аспектам дитячої алергології, інфектології та неонатології, особливістю цьогорічного засідання була наявність презентацій, присвячених оптимізації освітнього процесу та викладання педіатричних дисциплін, у т.ч. «очима студентів», із використанням сучасних симуляційних методик. Частина  студентів представило власні здобутки англійською мовою,  також серед виступаючих були лікарі-інтерни, аспіранти та молоді науковці – співробітники університету. Наостанок кожному переможцю було вручено екземпляри друкованої наукової продукції кафедри.

05 квітня 2019 року під час урочистого закриття конгресу грамотою університету відзначено рецензента матеріалів форуму з педіатричного напряму, асистента кафедри Ганну Мислицьку