Контактний телефон

Корпоративна пошта

pediatry_inf@bsmu.edu.ua

У БДМУ відбулася науково-практична конференція, з міжнародною участю «Міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування захворювань органів респіраторної системи у дітей»

Упродовж 17-18 жовтня 2019 року у м. Чернівці, відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Міждисциплінарні підходи до діагностики та лікування захворювань органів респіраторної системи у дітей». Засідання конференції було проведено в палаці «Академічний» Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». Учасників конференції привітав ректор БДМУ, професор Тарас Миколайович Бойчук, а також, до вітань долучились Оксана Романівна Знак, координатор групи ДОЗ ОДА зі спеціальності «Педіатрія», професор Анатолій Лук’янович Косаковський, президент Асоціації дитячих оториноларингологів України, професор Олена Костянтинівна Колоскова, завідувач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ, професор Лариса Петрівна Сидорчук, завідувач  кафедри сімейної медицини.
У конференції взяли участь науковці та фахівці практичної медицини майже з усіх куточків України, та іноземних країн. Почесними гостями були делегати з Італії, Грузії та Казахстану. У рамках наукового заходу провідні вітчизняні експерти та колеги з зарубіжжя представили цікаві доповіді про сучасні тенденції у веденні пацієнтів з респіраторною патологією, поділилися власним досвідом впровадження нових концепцій у діагностику та лікування низки захворювань. Серед широкого спектра обговорюваних питань увага багатьох спікерів була сконцентрована на інфекційно-запальні захворювання дихальних
шляхів у дітей, яка є однією з найбільш актуальних проблем ХХІ століття.
Новітні технології та підходи до лікування до захворювань верхніх дихальних шляхів у дітей традиційно об’єднала провідних вітчизняних вчених, їхніх зарубіжних колег і практичних лікарів. Цікаву доповідь, присвячену лікуванню та превенції захворювань верхніх дихальних шляхів у дітей, до  уваги аудиторії представив директор клініки Іашвілі (м. Тбілісі) – Іване Чхаїдзе. Про атрофічний риніт, сучасну діагностику та лікування детально розповів запрошений іноземний гість конференції, Ді Джироламо (Італія). Про поліпоз у практиці оторино-ларинголога розповіла Уалієва Гульнара Ериківна, гостя з сонячної Алма-Ати (Казахстан). Кожна доповідь викликала жваві дискусії, учасники Форуму задавали актуальні питання, ділились, своїми думками, ідеями та досвідом лікування хворих.
В кулуарах продовжувався жвавий діалог між делегатами конференції про шляхи покращення результатів лікування пацієнтів із захворюваннями дихальних шляхів у непростих умовах медичних реформ. Це дає можливість визначити перспективи подальшого розвитку різних напрямків медицини в Україні.
Культурна програма конференції дала змогу учасникам та гостям познайомитись з Чернівцями, колоритом Буковинського краю, пізнати його історію та сьогодення.