Лікувально-діагностична робота

Лікувальна робота співробітниками кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ здійснюється на базі ОДКЛ м. Чернівці, дитячого протитуберкульозного санаторію «Садгора»,  міської дитячої поліклініки м. Чернівці, районах області.

12  співробітників кафедри мають вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «педіатрія», двоє – першу категорію та двоє співробітників мають сертифікати спеціаліста. Практично всі співробітники кафедри володіють суміжними спеціальностями та мають кваліфікаційні категорії за такими спеціальностями: дитяча ендокринологія, дитячі інфекційні хвороби, медична психологія, неонатологія, дитяча гастроентерологія, дитяча алергологія, дитяча кардіоревматологія, дитяча неврологія, дитяча імунологія.

Співробітники кафедри постійно здійснюють консультативну та лікувальну роботу у відділеннях ОДКЛ, чергують по лікарні, обслуговують виклики по санавіації, беруть участь у паталогоанатомічних конференціях, рецензують історії хвороб, у складі лікарських бригад здійснюють виїзди в райони області. Під час виїздів у райони області співробітники кафедри (куратори районів) надають консультативну допомогу дитячому населенню, виступають з лекціями та повідомленнями перед лікарями та батьками, аналізують показники малюкової смертності в кожному районі, надають рекомендації щодо їх зниження. Найбільш актуальні теми для районів висвітлюються в місцевій пресі та на радіо.Загалом в 2018 році співробітниками кафедри опубліковано 34 статті в періодичній пресі, 13 виступів на радіо, 5 –  на телебаченні.