Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика

15-16 жовтня 2021

м. Чернівці, палац «Академічний» вул. Шиллера, 11,

Буковинський державний медичний університет

ІІ міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю

Асоціація дитячих оториноларингологів України

Респіраторна школа в педіатрії, отоларингології та сімейній медицині

Шановні колеги!

Міністерство охорони здоров’я України, Буковинський державний медичний університет, Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Асоціація дитячих оториноларингологів України запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ міждисциплінарної науково-практичної конференції з міжнародною участю: «Респіраторна школа в педіатрії, отоларингології та сімейній медицині».

Захід відбудеться 15-16 жовтня 2021 Буковинський державний медичний університет, м. Чернівці, палац «Академічний», вул. Шиллера, 11

Конференція «Респіраторна школа в педіатрії, отоларингології та сімейній медицині» проводиться згідно галузевого Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій (НМФ) (пункт 335) та відповідно до критеріїв нарахування балів безперервного професійного розвитку визначеного наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 дає право отримати 10 (десять) балів безперервного професійного розвитку.

До участі запрошуються:

• лікарі-педіатри
  • лікарі-пульмонологи та алергологи дитячі
  • лікарі-інфекціоністи дитячі
  • отоларингологи та дитячі отоларингологи
  • сімейні лікарі
  • спеціалісти суміжних спеціальностей, які цікавляться проблемами діагностики та лікування респіраторних хвороб в дитячому віці

Спілкування

Ви матиме можливість прямого спілкування і дискусії зі спікерами, які дадуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання

Сертифікат

Учасники конференції отримають
сертифікат 10 балів, спікери – 30 балів відповідно до наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019 “Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів”

Безкоштовно

Реєстрація та участь у вебінарі безкоштовні

Мова

Офіційна мова вебінару – українська.
Також можливі доповіді російською мовою

Під час конференції працюватиме виставка фармацевтичних препаратів та медичної техніки.

Переваги:

• Актуальні та сучасні знання і міжнародний досвід.
  • Безперервний професійний розвиток
  • Сертифікат 10 балів безперервного професійного розвитку лікаря.
  • Живе спілкування і обмін досвідом.
  • Участь у майстер-класах та симуляційних сценаріях.
  • Можливість публікації у збірнику тез доповідей конференції.

Наукова програма конференції передбачає:

• Панельні доповіді і дискусії з відомими міжнародними експертами і провідними вченими і фахівцями України, а також Грузії, Польші, Молдови та інших країнучасниць, на теми, присвячені сучасним мультидисциплінарним підходам до діагностики та лікування інфекційних та неінфекційних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів у дітей;
  • принципам доцільної та обґрунтованої антибіотикотерапії в педіатрії;
  • досвіду та рекомендаціям щодо ведення хворих на COVID-19 дітей на амбулаторному і госпітальному етапах;
  • міжнародним настановам щодо профілактики респіраторних захворювань у дитячому віці.
  • Розбір клінічних випадків і сучасних світових рекомендацій.
  • Діалоги з професіоналами (можливість задати питання спікерам).
  • Майстер-класи та симуляційні сценарії для учасників конференції за різним фаховим спрямуванням.