ВІДБУЛОСЬ 13 СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДР ПЕДІАТРІЇ, НЕОНАТОЛОГІЇ, ДИТЯЧОЇ ХІРУРГІЇ ТА ОТОЛАРИНГОЛОГІЇ

Архів Новини

Згідно програми 101-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» 12 лютого відбулося секційне засідання з актуальних питань педіатрії кафедр педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, педіатрії та медичної генетики. Головуючі: проф. Колоскова О.К., проф. Сокольник С.В. Секретар: доц. Колюбакіна Л.В.
Згідно програми були заслухані заявлені доповіді з кафедр педіатрії та дитячих інфекційних хвороб і педіатрії та медичної генетики. Представлені доповіді стосувались різних аспектів педіатрії та викликали жваве обговорення, в яких прийняли участь проф. Іванова Л.А., проф. Безруков Л.О., проф. Сокольник С.В., доц. Колюбакіна Л.В., доц. Хільчевська В.С., доц. Гінгуляк М.Г.
Призові місця розподілилися наступним чином:
I місце – Буринюк-Глов’як Х.П. Особливості регуляції окремих гормонів у дітей шкільного віку хворих на бронхіальну астму залежно від рівня контролю захворювання.
II місце – Крецу Н.М. Лактатдегідрогеназа як маркер ураження кардіоваскулярної системи при неонатальному сепсисі.
III місце – Khlunovska L.Yu. Clinical features of gastro-thyroid comorbidity in children.