Науковий фронт з педіатрії продовжується…

Не зважаючи на воєнний стан, життя продовжується, оскільки боротьба йде на всіх фронтах. 24.03.2022 року асистентом кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб проведено засідання гуртка з педіатрії в онлайн режимі. Разом зі слухачами було обговорено клініко-епідеміологічні особливості перебігу коронавірусної інфекції COVID-19 у дітей Чернівецької області та основні положення вакцинації проти вірусу SARS-CoV-2. Обговорення важливих питань не завершились лише презентацією доповідача, активний діалог зі слухачами сприяв активному пошуку відповідей на питання щодо вакцинації проти коронавірусної інфекції, спричиненої вірусом SARS-CoV-2, ускладнень гострої респіраторної хвороби на тлі хронічних захворювань, окремих питань діагностики та лікування патології.

Активність студентства, прагнення набуття знань у найважчий період країни – це ознаки великого майбутнього української нації, зокрема медичної когорти послідовників Гіппократа.

Продовжуємо боротьбу на всіх фронтах. Все буде Україна!