ПРОВЕДЕНО ЛЕКЦІЇ НА ТЕМУ: «COVID-19: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?» ТА «КЛІЩІ: ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСУ?»

Протягом квітня-травня 2021 року для педагогічного колективу та учнів Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів технічного профілю №33 асистентом кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету Крецу Наталією Минодорівною проведено лекції на тему: «COVID-19: що потрібно знати?» та «Кліщі: як вберегтися від укусу?». Була висвітлена  інформація, яка допоможе «озброїтися» знаннями про COVID-19 та пандемію, щоб разом протидіяти поширенню хвороби. Доповідачем наведені дані, які допомогли зрозуміти важливість соціальної дистанції та правил особистої гігієни через призму наукових знань.

Актуальність доповіді про укуси кліщів була підтверджена зацікавленістю серед учнів та педагогів. Наталя Минодорівна розказала, що піки активності кліщів щороку припадають на квітень-травень та серпень-вересень. Учнів та педагогічний колектив проінформовано як захиститись від укусів кліщів під час прогулянки у парку чи у лісі і що робити, якщо виявили кліща на шкірі. Лекція супроводжувалась жвавою дискусією та наведенням власних прикладів  слухачами.