21-22 вересня_Майстер-клас «Складний клінічний випадок в педіатрії (розбір кейсів)»

На кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ 21-22 вересня 2023 року, вперше цього навчального року, в рамках безперервного професійного розвитку лікарів на післядипломній освіті доцентом Наталією БОГУЦЬКОЮ за участі доцентів Вікторії ХІЛЬЧЕВСЬКОЇ та Ольги ШАХОВОЇ проведено майстер-клас «Складний клінічний випадок в педіатрії (розбір кейсів)». У майстер-класі брали участь лікарі Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Майстер-клас проведено у різних форматах, зокрема в перший день з групою лікарів на прикладі клінічних випадків – віртуальних пацієнтів на платформі CASUS, обговорювали складнощі діагностичного процесу та особливості ведення пацієнтів дитячого віку зі сторонніми тілами дихальних шляхів та бронхіолітом. Причому співробітники кафедри, як і інші викладачі БДМУ, залучені до перекладу та наповнення цієї платформи кейсами українською мовою для всіх медичних вишів України в рамках співпраці БДМУ за грантовими проектами з німецькими колегами.
На другий день у офлайн форматі майстер-класу за стандартною методикою, розробленою інститутом дидактики та медичної освіти в Мюнхені (де і здійснили навчання цій методиці), провели активне обговорення клінічних випадків немовляти з тривалою лихоманкою неясного походження та висипом і випадок артеріальної гіпертензії з кризовим перебігом у підлітка. Лікарі з різних регіонів України мали нагоду поділитись досвідом у процесі живого спілкування у групі та вдосконалити знання і навички ведення пацієнтів із подібними синдромами за діагностичними алгоритмами та алгоритмами прийняття найбільш ефективних рішень в медичній практиці на підставі найкращих наявних наукових даних щодо описаних синдромів чи нозологій. Тому запрошуємо Вас взяти участь у наступних майстер-класах «Складний клінічний випадок в педіатрії (розбір кейсів)», які плануються 26-27 жовтня та 23-24 листопада 2023 року.
Чекаємо на Вас!