СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ В РАМКАХ ГРАНТОВОГО МІЖНАРОДНОГО УКРАЇНО-ШВЕЙЦАРСЬКОГО ПРОЕКТУ

Співробітники кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Олена Колоскова (завідувач кафедрою), Галина Білик, Олена Коротун, Уляна Марусик, Сергій Сажин (доценти кафедри) взяли активну участь у черговому тренінгу в рамках грантового міжнародного Україно-Швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти в Україні». Заключний тренінг серії про проектний менеджмент був присвячений побудові комунікаційної стратегії проектів. Тренерами виступали Матвій Хрєнов – колишній радник міністра охорони здоров‘я, Анна Цяцько – консультант МОЗ з комунікаційної стратегії та Тетяна Степурко – головний менеджер Україно-Швейцарського проекту. Розглядались питання співпраці зі стейкхолдерами, цільовими аудиторіями проекту та з медіа. Отримали подальший розвиток ряд важливих інноваційних проектів розвитку Буковинського державного медичного університету.